Modelowanie Pośladków Kraków

Dzisiaj każdy chce wyglądać jak najlepiej. Przeglądając czasopisma lub strony internetowe takie jak Instagram na każdym kroku widzimy piękne, młode kobiety z wymodelowanymi , jędrnymi pośladkami. Pytane na ulicy często odpowiadają, że marzą o pośladkach takich jak u Kim Kardashian lub Jennifer Lopez- to bowiem te panie rozpoczęły modowy trend.

Aby pośladki były duże i jędrne oczywiście trzeba nad nimi pracować, jednak kto dzisiaj ma czas spędzać godziny na siłowni. Jest na to rada- modelowanie pośladków w Krakowie . Od kilku lat można dokonać  zabiegu chirurgicznego polegającego na zmianie kształtu i rozmiaru pośladków. Modelowanie pośladków  dokonuje się wykorzystując specjalne implanty, własną tkankę tłuszczową lub łącząc obie te metody.

modelowanie pośladków kraków

Metoda Body Jet

Co to za metoda? Cała magia tkwi w jej nowatorskiej metodzie WAL (water-jest assisted liposuction). Polega na odsysaniu tkanki tłuszczowej za pomocą kaniul ze strumieniem płynu, którego ciśnienie można dopasować do różnej struktury tkanki tłuszczowej. Takie rozwiązanie pozwala na wybiórcze usuwanie komórek tłuszczowych, chroniąc jednocześnie tkankę łączną, naczynia i nerwy. Metoda ta pozwala nie tylko wymodelować sylwetkę i usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, ale również przeszczepić pozyskane podczas zabiegu komórki tłuszczowe w celu powiększenia pośladków. Jest to również doskonała okazja dla osób z problemem obwisłych pośladków lub ze zbyt płaskimi pośladkami. Efekty zabiegu są widoczne natychmiast po jego wykonaniu.

Rezultaty powiększenia pośladków

Rezultaty, w zależności od metody i rodzaju preparatu, utrzymują się nawet do kilku lat. Zabieg ten można wykonać już od 4000 złotych. Przed nim pacjent często proszony jest o wykonanie takich badań jak morfologia, grupa krwi i glikemia. Tuż po zabiegu na kontur okolicy wypełnionej materiałem ma wpływ obrzęk. Ustępuje jednakże po około 1 tygodniu od zabiegu. Przez ten czas nie wskazane są duże wysiłki fizyczne oraz silne uciskanie pośladków. Korzystne jest noszenie obcisłej bielizny utrzymującej materiał w miejscu podania.

Moda na krągłości trwa w najlepsze i jeśli chcesz czuć się i wyglądać świetnie modelowanie pośladków kraków jest dla Ciebie najlepszą opcją. Bezpieczny i całkowicie bezbolesny zabieg pozwoli Ci stać się Instagramową modelką z najładniejszymi pośladkami w Polsce.

modelowanie pośladków kraków