Codzienny makijaż

Jesteś kobietą i lubisz się malować? Uwielbiasz testować nowe kosmetyki, oglądać Tutoriale z YouTube i zamawiać coraz to nowsze produkty?Nie jesteś jedyna. Jeśli wykonamy nasz makijaż w ładny sposób, nasze samopoczucie automatycznie poprawia się i daje energie na resztę dnia,a a nie ma lepszego uczucia niż czucie się piękną i atrakcyjną. Każda z nas lubi mieć własną toaletkę ze swoim makijażem, mamy wtedy wszystko uporządkowane i pod ręką.  Znalezienie swojego intymnego miejsca, w którym na spokojnie można zadbać o swoją urodę jest bardzo ważne.W ładny słoneczny dzień makijaż zawsze wychodzi zjawisko i sprawia nam to radość. Co jednak jeśli dzień jest deszczowy, albo robisz makijaż na imprezę nocną? Brak dobrego oświetlenia niestety skutkuje negatywnie na nasz makijaż. Warto więc zainwestować w lustro do makijażu. Na rynku takich luster jest jednak bardzo dużo, a więc nasuwa się pytanie, jakie lustro do makijażu jest najlepsze?

lustro do makijażu

Najlepsze lustro do makijażu

Najważniejsze przy wyborze lustra jest oświetlenie. Musi być ono w kolorze neutralnym( od 4000 do 5500 K) by kolory na twarzy były jak najbardziej widoczne. Neutralny czyli pomiędzy barwą ciepłą, a zimną, jest ona łagodna dla oczu i najbardziej zbliżona do światła dziennego. Wtedy możemy mieć już pewność dobrze wykonanego makijażu.

Małe lustra

Dla fanek małych luster, przydatne jest też lusterko led. 5- kronie potrafią powiększyć twoją twarz i każdy najmniejszy szczegół jest widoczny ,będziesz mogła więc być bardzo precyzyjna. Ważna jest również możliwość obracania lusterkiem pod dowolnym kątem. By nie wymieniać żarówki co chwilę, warto kupić tą energooszczędną, gdzie przy mniejszym zużyciu prądu otrzymujemy więcej światła.lustro do makijażu