Frapujesz się jak przyzwoicie spożytkować własną werwę? Basen cię nuży, siłownia nie przynosi Ci odpowiedniej dawki adrenaliny i po prostu się tam męczysz? A być może chciałbyś spróbować swoich sił w sporcie, w którym nie każdy sobie poradzi?

Nasz trening bokserski jest dla wszystkich. Niezależnie od wieku czy płci. Potrafimy zająć się naszymi klientami. Gwarantujemy osobiste podejście dla każdego przypadku tak, byś był w stanie dawać z siebie jak najwięcej. Efekty które uzyskasz zdziwią Ciebie samego. Jeżeli brakuje Ci wiary w siebie z nami prędko ją odbudujesz! Jeżeli chcesz ćwiczyć boks Warszawa stoi dla Ciebie otworem.

zapamiętać należy, iż boks to dyscyplina, która w żadnym razie nie polega jedynie na biciu tego co właśnie zajdzie nam pod rękawice. Dzięki właściwym instruktażom z dobrze wykwalifikowanym trenerem nauczamy się odpowiedniej taktyki. Początkowe treningi mogą wydawać się ciężkie oraz trudne do wykonania. Nowicjuszom brak kondycji a koledzy z jakimi się ćwiczy prawie zawsze są od nas lepsi. Nie trzeba się jednakże zrażać. Dzięki treningom stajemy się wytrzymalsi, szybsi a także mocniejsi a równocześnie kształtujemy swój charakter i chart ducha.

boks warszawa

Zaczynając ćwiczyć na sali pełnej pięściarzy możemy się poczuć nieswojo. Może nam się wydawać, że wszyscy tylko nas obserwują i wytykają błędy. Pomimo tego warto przyjmować otwartą krytykę jak również porządne wskazówki od w wyższym stopniu doświadczonych ludzi. Sami przecież nie dostrzegamy własnych błędów, a szybciej wyeliminujemy je, kiedy będziemy zdawać sobie sprawę z tego, że w ogóle je popełniamy. Początki bywają uciążliwe, jednak z czasem stajemy się coraz lepsi. Nikt przecież nie narodził się bokserem.

Nie każdy wytrzymuje początkowy najtrudniejszy moment treningu. Oczywiście wtedy trzeba najwięcej samozaparcia. Z czasem gdy już wypracujemy kondycję i wprawimy się w ów sport z niecierpliwością będziemy czekać na kolejny trening.