https://szopsuple.pl/pl/c/ARGININA-AAKG/36

Z wielkim podziwem patrzymy na rewelacyjne sylwetki najsłynniejszych kulturystów i skrycie marzymy o tym, by wyglądać dokładnie tak samo. Chcemy mieć pokaźny biceps i pragniemy imponować nim różnym kobietom. Marzymy o kratce na brzuchu, jednak tak bardzo lubimy się z piwem, iż nasze mięśnie zanikają gdzieś pod głębokimi warstwami tłuszczu. Robimy tak naprawdę wszystko, by tej wymarzonej sylwetki nie uzyskać. A gdybyśmy tylko ułożyli sobie wartościową dietę, zaczęli przyjmować suplement arginina aakg i przede wszystkim ułożyli dla siebie idealny trening, efekty same zaczęły by się pojawiać. Pozwólmy sobie na to i spełnijmy swoje największe marzenie o posiadaniu gigantycznych mięśni.

Solidny trening jesteśmy w stanie wykonać tylko i wyłącznie na siłowni. Teoretycznie takie miejsce do ćwiczeń moglibyśmy utworzyć w swoim domu, ale byłoby to bardzo kosztowne rozwiązanie. Musielibyśmy zainwestować bowiem w przynajmniej jedną ławeczkę, atlas do ćwiczeń, kilka kompletów hantli oraz sztangę ze zdejmowanymi obciążnikami. Lepiej więc zakupmy pojedynczy karnet na siłownię, kosztujący maksymalnie sto złotych, i zacznijmy na nią chodzić regularnie. Początkowo ustalmy sobie, że będziemy wykonywać dwa treningi w tygodniu. Pierwszy przeznaczmy na górę ciała, a drugi na dolne partie sylwetki. Możemy jeszcze odwiedzić sklep internetowy ze sportowymi przyrządami i zakupić dla siebie wygodny strój oraz buty, by ułatwić sobie te momenty aktywności. A co dalej? Kombinujmy i testujmy na sobie różne ćwiczenia, cały czas zmieniając swój plan. Sami z czasem zaczniemy zauważać, co tak naprawdę działa na nas najlepiej.

Nie jesteśmy w stanie niczego osiągnąć, jeśli nawet nie spróbujemy wygrać ze swoim lenistwem bądź niechęcią do wszystkiego. Skoro więc naszym największym życiowym marzeniem jest posiadanie sylwetki gwiazdy kulturystyki, zacznijmy do niej powoli dążyć, zaczynając od zapisania się na siłownię. W tym miejscu zdołamy nie tylko popracować nad figurą, ale też własnymi słabościami i lękami.