Perfekcyjnie gładkie ciało to zdecydowanie pragnienie wielu kobiet.Gdy w wieku młodzieńczym zaczęły rosnąc nam włoski, był to dla każdego szok, już jako dziewczynki zaczęłyśmy się czuć niekomfortowo i niepewnie. Zapewne masz już dość ciągłego golenia się lub depilowania. Bądź niezależna kobietą i zdecyduj się na depilacje laserową Kraków.

depilacja laserowa kraków

Czym jest depilacja , a czym epilacja?

Na początku warto odróżnić te dwa pojęcia.Depilacja wykonywana jest woskiem, depilatorem a epilacja to trwałe usunięcie owłosienia. Teraz pewnie nasuwa ci się pytanie, skoro tak to czemu zawsze na ofertach zabiegów piszą depilacja laserowa? Odpowiedź jest prosta, jest to ułatwienie dla pacjentek, które zazwyczaj nie odróżniają tych dwóch pojęć.

Jak przygotować się do depilacji?

Przynajmniej miesiąc przed zabiegiem zrezygnuj z opalania.Dzień przed zabiegiem najlepiej wykonać swoją własną depilację, czyli ogolić lub wydepilować włosy na rejonie, w którym chcemy depilacje laserową. Każde urządzenie wyposażone jest w system chłodzenia, dzięki któremu skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła, dzięki temu zabieg jest prawie całkowicie bezbolesny i szybki. Aby uzyskać pożądany efekt, najlepiej wykonać trzy zabiegi po ok 3 tygodniach. Najlepsze efekty osiągną osoby z jasną karnacją i ciemnymi włosami, jednak każdy może wykonać ten zabieg. W Instytucie Bielenda używa się metody bezinwazyjnej, która nie narusza delikatnej struktury skóry.Lasery diodowe najlepiej to umożliwiają.

Kto nie może mieć zbiegu?

Osoby z alergią na światło, chorujące na nowotwór, kobiety w ciąży i osoby stosujące antybiotykoterapię.

 

depilacja laserowa kraków

Jakie są plusy depilacji laserowej?

1.Zaoszczędzisz czas(bywa tak, że w okresie wakacyjnym trzeba golić się codziennie, traci się na to dużo czasu i energii, po epilacji będziesz mogła wykorzystać ten czas w lepszy sposób.)

2.Wydasz mniej pieniędzy( zmienianie maszynek co kilka tygodni, kremy do golenia, wosk, balsamy na nawilżenie mogą nas naprawdę dużo kosztować, a tak to raz wyda się na pakiet depilacji laserowych i po wydatkach.)

3.Będziesz czuć się komfortowo przez cały rok(czy to na plaży, basenie, imprezach w miniówkach, podczas zbliżeń z partnerem zawsze będziesz czuć się pewnie siebie i atrakcyjnie ze swoją gładką skórą.)

Jeśli chcesz przez cały rok cieszyć się gładką i przyjemną skórą zdecydowanie idź na depilacje laserową kraków.