Dbałość o swój wygląd to wizytówka eleganckiego człowieka. Już nie tylko kobiety są tego świadome. Coraz częściej o swoje ciało w salonie kosmetycznym dbają także panowie. Przykładem tego jest korzystanie z zabiegów typu manicure i pedicure. Gładka w dotyku skóra, idealnie wypiłowane i odżywione paznokcie oraz estetycznie wycięte skórki gwarantują ekskluzywny wygląd. Bardzo popularnym zabiegiem od dawna był manicure, jednak teraz coraz więcej klientek i klientów decyduje się na pedicure Warszawa Wola to miejsce, gdzie będą mogli oddać się relaksowi i zadbać o swój wygląd. Zabiegi można wykonywać samodzielnie w domu, jednak o niebo przyjemniejsze jest skorzystanie z usług profesjonalnej kosmetyczki. Taką znajdziecie właśnie na Woli.

Czym jest sam zabieg?

Nie każdy pedicure jest taki sam. Wyróżniamy różne typy tego zabiegu. Pierwszy z nich – najbardziej popularny – to tzw. kosmetyczny. Polega na oczyszczeniu paznokci, usunięciu zrogowaciałego naskórka (w tym wycięcie skórek i usunięcie naskórka z pięt), a następnie zadbania o efektywny wygląd paznokci. W grę wchodzi cała gama kolorystyczna lakierów. Coraz częściej wykorzystywane są także ozdoby zatapiane w lakierze. Szczególnie latem wszystkich dookoła zachwyci taki pedicure Warszawa Wola, Żoliborz, Śródmieście, Mokotów i Praga – wszędzie oniemieją na Twój widok! Powróćmy jednak do lakierów. Obecnie dostępne są rozwiązania, które zadowolą każdego. Mamy do wyboru m.in. paznokcie pomalowane w klasyczny sposób. To rozwiązanie idealne dla osób, które nie są skłonne regularnie odbywać wizyt u kosmetyczki i chciałby móc zmyć lakier samodzielnie. Kolejnym rozwiązaniem jest lakier żelowy. Płytka paznokcia jest wzmocniona, a wierzch pokryty pięknym lakierem, który utrzymuje się kilka tygodni. Na koniec – pedicure hybrydowy, a więc połączenie dwóch poprzednich rozwiązań. Lakier hybrydowy zostaje umieszczony na naturalnej płytce paznokcia. Świetny efekt nawet do 4 tygodni!
	pedicure warszawa wola

Pamiętajmy jednak, że choć najpopularniejszy, to nie jedyny rodzaj pedicure’u. Mamy także do wyboru zabieg leczniczy, który będzie wybawieniem dla osób z modzelami lub wrastającymi paznokciami. Inny rodzaj to tzw. pedicure biologiczny, w którym nie używa się metalowych narzędzi.

Najważniejsze jednak jest to, że bez względu na to, na który się zdecydujesz, Twoje stopy będą wizytówką, której inni będą Ci zazdrościć!